درباره ما

داروخانه شبانه روزی دکتر پریسا مقدم از سال 1382 و با نام داروخانه شبانه روزی دکتر انتخابی شروع به فعالیت کرده و طی 19 سال برای رضایت هموطنان عزيز كوشيده  است . اينك برای ارائه خدمات بهتر و رفاه مشتریان محترم ، سایت داروخانه با نام روژان دارو(rojandaru) را راه اندازی کردیم تا شما مشتریان گرامی بتوانید به صورت آنلاین و با صرف زمان کمتری محصولات خود را تهیه فرمایید.

 داروخانه آنلاین روژان دارو نهایت تلاش خود را در زمینه تامین محصولات بكار مي برد تا بهترین محصولات ایرانی و خارجی در حوضه مکمل ها ، آرایشی بهداشتی و تجهیزات پزشکی از نمایندگان رسمی از بهترین برندهای روز دنیا را تامین و ارسال کند.

ما در تمام ایام سال به صورت حضوری و آنلاین در خدمت شما خواهيم بود. داروخانه شبانه روزي دكتر پریسا مقدم با پرسنل و تیمی مجرب به صورت تخصصی در تمام زمینه های اطلاعات دارويی ، مشاوره و … آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد و اميدواريم شایسته ترین خدمات را به کاربران عزیز روژان دارو ارئه دهیم.

همچنين ما با كارشناس تخصصی در تمام زمینه ها اعم از مشاوره تخصصی پوست و مو و استفاده انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و استفاده از مکمل ها به صورت رایگان در خدمت شما عزیزان هستيم.

لازم به ذكر است مجرب ترین و بهترین تیم ارسال را در اختیار داريم. همه روزه نظارت بر روی تیم ارسال انجام میشود و پيگيری بعد از ارسال و تحويل مرسوله از وظايف ماست.

با شركت در نظرسنجی ها در پيشرفت خدمت رسانی ما همكاری نماييد.19